Neden Nordqueen?
Ev Tekstili ürünlerinin internet ortamındaki satışları her geçen gün artıyor. Satışlar arttıkça doğan rekabet ortamı yüzünden insan sağlığına zararlı ve uyku konforunu yerle bir eden ürünler de sorumsuzca piyasaya sürülüyor. Sentetik liflerden oluşan, kalitesiz ve uyku konforunu düşürecek ürünler "Kolay Ütülenebilir" şeklindeki yanlış açıklamalarla pazara sunulurken bazen de herhangi bir bilimsel karşılığı olmayan "Polycoton" ve "Terry Coton" gibi kelime oyunları ile ürünün içindeki polyester varlığı gizlenmeye çalışılmaktadır.

Bunun yanında, zaten içeriğinin 100% pamuk olması gereken ürünler sanki çok farklı ve özel bir ürün grubuymuş gibi çok yüksek fiyatlarla tüketicilere sunulmaktadır. Her gün saatlerce doğrudan cildinize temas eden bu ürünlerin kesinlikle doğal pamuk ipliğinden üretilmesi bir ayrıcalık değil zorunluluktur.

Nordqueen'in hikayesi tam da burada başlıyor... Aran Tekstil halihazırdaki markası olan Clasy'den edindiği tecrübe ve kalite anlayışı ile sadece sanal ortamda satışa sunulacak bir ürün grubu oluşturmaya karar vermiş bulunmaktadır.

Kendi tasarım ekibimizin hazırladığı özgün ve en moda tasarımları, 100% pamuk ipliğinden kendi üretimi olan kumaşlarını, gene tüm kalite kontrol ve üretim aşamalarını tek çatı altında birleştirerek makul fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin kullanımına sürümeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimiz insan sağlığına herhangi zararlı bir kimyasal içermediğinin kanıtı olan Oeko-Tex 100 sertifikasına ve Türk Standartları Enstitüsünün kalite belgelerine sahiptir.

Nerede Bulabilirsiniz?
Nordqueen ürünlerini sadece kendi internet sitesinde ve ona bağlı pazaryerlerinde bulabilirsiniz. Ürünlerimiz, en iyi fiyat garantisini sağlamak için herhangi bir mağazada ya da alışveriş merkezinde satılmayacak, üreticiden sizlere doğrudan ulaştırılacaktır. Bu sayede tüketicinin ödemek zorunda kaldığı mağaza ve satış giderleri tamamen ortadan kalkacak, online satışta çok ta önemli olmayan ancak ürün maliyetinde önemli bir yer tutan ambalaj maliyeti, tanıtım ve pazarlama materyalleri gibi harcamalar ürünün kalitesine ve fiyatına katkı olarak geri dönecektir.

Umarız siz tüketicilerimizle kaliteli ev tekstili ürünlerini en iyi fiyattan ve en hızlı şekilde buluşturarak sanal ortamdaki bu karmaşaya son vermek amacıyla çıktığımız yolda başarılı oluruz.
 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Nordqueen Ailesi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR